Elamuehitus

Meie betoonelemendid sobivad eelkõige kortermajade, aga ka eramute ehitamiseks, pakume ka lõppviimistletud elemente. Betoonelementide eeliseks on ehitusprotsessi kiirus ja võimalus hoida kokku tööjõukuludelt ehitusobjektil, suur osa tööst tehakse ära juba meie tehases.

01

Seinaelemendid

Toodame nii ühekihilisi, kui ka kolmekihilisi, juba soojustatud ja viimistletud seinaelemente ehk sandwich-paneele.
Sandwich-paneelid
- Kandva sisekihi küljes on roostevabast terasest sidemete abil mittekandev väliskiht
- Fassaadpind moodustatakse siledale terasvormile, fassaadikihi viimistlusmeetoditest on levinumad vormipind, harjapind, pesubetoonpind, rullpind, toonitud betoonist pinnakate ja impregneeritud pind
- Sisepindade viimistlemisel kasutatakse reeglina terashõõret (läikiv, käsitsi kelluga silutud pind) või rullmeetodit (maalrirulli abil tekitatud reljeefne poolmattviimistlus)
TAM-paneelid
TAM-paneele ehk eelpingestatud paneele kasutatakse vahe- ja katuslagede ehitamiseks. Paneelide sees on ovaalse või ümara kujuga pikisuunalised tühimikud, mis vähendavad oluliselt paneeli kaalu ja seeläbi ka survet kandekonstruktsioonidele.
TAM-paneeli näol on tegu paindliku lahendusega, mis ei sea märkimisväärselt piire hoone ruumilahenduse projekteerimisel.
Toodame TAM-paneele kolmes paksuses — 220mm, 265mm, 320mm ja 400mm paneeli pikkus on sõltuv kandevõime graafikust.
02

Riivid ja Talad

Toodame raudbetoonist ja pingebetoonist hoonete kande- ja tugikonstruktsioonidena kasutatavaid riive ning talasid (varraselemendid), mis leiavad kasutust nii elamuehituses kui ka ühiskondlike ja tööstushoonete ehitamisel.
Just tänu eelpingestatud varraselementide suurele kandevõimele ja vabalt valitavale pikkusele on võimalik projekteerida vägagi suurte sillete ning paindliku ruumilahendusega betoonmaju.
03

Postid

Poste on valmistame nii ümara, hulknurkse kui ka ristkülikulise ristlõikega. Tegu on varraselementidega, mis on mõeldud teiste hoone elementide toestamiseks, tihti on postidel ka lisaväärtus hoone interjööri kujundamisel.
Postide läbimõõt, pikkus jt parameetrid tulenevad konkreetsest ehitusprojektist.
04

Muud raudbetoontooted

Rõdutooted: Lõppviimistletud, sadevee ärajuhtimissoontega rõduplaadid
Trepitooted: Trepimarsid, trepi astmeplaadid, trepimademed
ÜLES