Firmast

Betoonielementide tootmise alustamine 2016. aasta esimeses pooles oli loogiliseks jätkuks Marsalis grupi senisele metallkonstruktsioonide tootmisele, nii saame oma koostööpartneritele pakkuda ehituslahenduste osas täisteenust.

Meie tehase algseks tootmisvõimekuseks on 20 000 kuupmeetrit betooni aastas, kuid lähitulevikku oleme planeerinud jõulist tootmisvõimsuse kasvu ja eesmärgiks on tõusta suurimaks betoonelementide tootjaks Eestis.

Tänu võimalusele transportida toodangut meritsi, saame lihtsasti klientideni toimetada ka erikujulisi ja ülegabariidilisi tooteid, mille transportimine maismaal võib sageli keeruline olla.

Meie olulisimaks eeliseks on asukoht endise Loksa laevaremonditehase territooriumil, kuhu pääseb ligi nii maanteed kasutades kui meritsi, tootmiskompleksis on olemas oma sadam.

Lisaks tootmisetevõtetele kuuluvad Marsalis gruppi transpordi-, kraana- ja montaažiteenust pakkuvad ettevõtted, tänu millele suudame pakkuda “võtmed kätte” lahendusi ja saame anda ka kogu protsessile omapoolse garantii.

Sertifikaadid


  • EN 13225 - betoonvalmistooted, varraselemendid
  • EN 13747 - betoonvalmistooted, vahelaesüsteemides kasutatavad vahelaeplaadid
  • EN 14843 - betoonvalmistooted, trepid
  • EN 14991 - betoonvalmistooted, vundamendielemendid
  • EN 14992 - betoonvalmistooted, seinaelemendid
ÜLES