Firmast

Tegeleme metallist ehituskonstruktsioonide valmistamisega alates aastast 2008, mil alustasime tootmist Tallinnas, Hiiul.

Aastal 2016 kolisime suure logistilise ja tootmispotentsiaaliga Loksa laevaremonditehasesse, kus suurimaks eeliseks on meie oma sadam, mis võimaldab ülegabariidilisi ja erikujulisi ehituskonstruktsioone meritsi transportida eelkõige Lääne- ja Põhjamere äärsetesse riikidesse, aga miks mitte üle terve maailma.

Meie eesmärgiks on pakkuda täiskonstruktsiooni lahendusi alates projekteerimisest kuni paigalduseni. Seetõttu alustasime 2016. aastal Marsalis grupis lisaks metallist ehituskonstruktsioonide tootmisele ka betoonelementide tootmist, samuti pakume transpordi- ning kraanateenust. Tänu sellele saame anda omapoolse garantii kogu ehitusprotsessile ja olla usaldusväärseks partneriks.

Tänaseks oleme ehitanud mitmeid avalikke hooneid, tööstusrajatisi ja kortermaju, meie tehtud töödega saab tutvuda siin. 1905. aastal rajatud Loksa laevaremonditehas on aukartustäratavalt suur tootmiskompleks, kus hiilgeaegadel on töötanud umbes 1500 inimest. Läbi aegade on tegu olnud ka Loksa linna suurima tööandjaga, õigupoolest kasvaski Loksa linn ümber tehase.

Tunneme ses osas ka vastutust linnarahva ees ja soovime traditsioone jätkata. Kuna meie kindel soov on olla turuliidriks vähemalt Eestis ja arvestataval positsioonil ka lähiriikides, pole välistatud, et jõuame Loksal ühel hetkel ka mahtudeni, mis sarnanevad perioodiga, mil tehas täisvõimsusel töötas.

Suudame pakkuda kiiret, kvaliteetset ning soodsat teenust. Kuidas on see võimalik? Me ei hoia kokku materjalilt ega kvalifitseeritud tööjõult, oleme lihtsalt harjunud ette võetud tööd kohe ära tegema.

Sertifikaadid


  • ISO 9001:2015
  • ISO 14001
  • ISO 18001
  • EN 1090-2 EXC4
  • EN-ISO 3834-2
ÜLES